ul. Dworcowa 1, 41-902 Bytom
501 379 790 lub 887 379 790

Akty prawne

Znajomość aktów prawnych regulujących udzielanie świadczeń zdrowotnych w Polsce może być bardzo przydatna z punktu widzenia Pacjenta.
Zakres niniejszego zestawu z pewnością nie może być traktowany jako kompletny. Staraliśmy się umieścić wszelkie akty prawne związane z lecznictwem psychiatrycznym i mogące być przydatne pacjentowi w poruszaniu się w tym jakże zawiłym systemie świadczeń.
Zestaw aktów prawnych ma jedynie ułatwić Państwu orientację w tym szerokim - i jakże zmiennym - obszarze zagadnień.

Będziemy dokładać starań, aby wersje prezentowanych regulacji były aktualne i obowiązujące, jednak - wobec dynamiki zmian zachodzących w polskim ustawodawstwie - część ustaw może być już nieaktualna.

Odpowiedzialność prawna

Cała zawartość zakładki "Akty prawne" na strony internetowej ma charakter wyłącznie informacyjny i nie może stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek kroków prawnych! Tym samym, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wobec jej użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód - zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich - w związku z wykorzystaniem informacji w niej zawartych.

 

ŹRÓDŁO: Baza Internetowy System Aktów Prawnych na stronie Sejmu RPNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.